צור קשר ונשוב אליך בהקדם

גנרטור מושתק – יעילות ועוצמה ללא רעשים

גנרטורים מושתקים

הגנרטור משמש כמקור חשמל ואנרגיה אמין בהיעדרה של נקודת חשמל זמינה או כאשר התשתית הקיימת אינה מספיקה לדרישות העומס. עם זאת, השימוש בו כרוך ברעש רב ועשוי שלא להתאים בסיטואציות שונות. מה הפתרון? גנרטור מושתק המאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של הגנרטור, פשוט בשקט.

פתרונות שקטים למגוון צרכים

אין כל ויכוח כי הגנרטורים ידועים כספקי כוח ממנועים ויעילים אשר מלווים בתי עסק רבים, לצד תעשיות וצרכנים פרטיים. באותה מידה, ודאי ברור כי מדובר באחד המכשירים העוצמתיים והרועמים הקיימים. על כך יעיד כל מי שעמד אי פעם בקרבתו.  בעת שימוש ביתי, באירועים ובמסיבות, הרעש עשוי להוות בעיה ועשוי לגרום למשתתפים לחוסר נוחות. הגנרטור המושתק מהווה פתרון מושלם לצריכת חשמל יעילה וללא רעשים.

מקור חשמל ואנרגיה ללא תלות בחברת החשמל

הגנרטור החשמלי הינו מכשיר הממיר אנרגיה מכנית, אשר מתקבלת ממקור חיצוני. ככזה הוא משמש כאלטרנטיבה אמינה ויעילה לחברת החשמל. כאשר אין בנמצא מקור מתח קבוע, אספקת חשמל סדירה או כאשר התשתית הקיימת אינה עומדת בעומסים, הוא מהווה מקור עוצמתי לייצור חשמל ואנרגיה.

באירועים שונים המצריכים שימוש בגנרטור בעל פעולה שקטה, מומלץ להשתמש בגנרטור מושתק, אשר אינו שונה מגנרטור רגיל ביכולותיו ובאופן פעולתו. למעשה, הגנרטור המושתק הוא גנרטור עם פלוס אחד ענק. בעל אותו נפח מיכל דלק ומנוע עוצמתי. והבונוס? סביבה שקטה ונטולת רעש אשר מאפשרת לכם לקיים מסיבות ואירועים .

גנרטור מושתק - עוצמה שקטה

כאמור, הגנרטור המושתק הינו גנרטור רגיל לכל דבר ועניין, פרי תכנון הנדסי קפדני, אשר בנוי באופן המסייע להפחית משמעותית את כמות הרעש המופקת ממנו. על מנת למזער את עוצמת הרעש הוא בנוי כך שסביבו מוקמת חופה אקוסטית אשר תפקידה לספוג את עוצמת הרעש שלו. יתרונו הגדול בכך שהחופה האקוסטית מאפשרת לו מוביליות וניידות , כך שתוכלו למקם אותו קרוב למקום האירוע, ללא סרבולים ומבלי להפריע לאירוע. הגנרטורים המושתקים מגיעים במבחר של גדלים ובכל ההספקים.

מהי עלותו של גנרטור מושתק?

מחירם של הגנרטורים משתנה בהתאם לדגמים המוצעים, לעוצמה אותה הם מספקים ולמשך זמן העבודה שלהם.  בכל הנוגע לגנרטור מושתק, תוספת החופה האקוסטית מייקרת את מחירו מזה של גנרטור רגיל.

עם זאת, בבואכם לרכוש גנרטור מושתק, חשוב שתדעו כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך מכיוון שהתחזוקה שלו יעילה וחסכונית יותר וכן מכיוון שהמאפיינים שלו מאפשרים לכם יעילות ועוצמה ללא רעשים.

השכרת גנרטורים לאירועים

גנרטור לאירוע מספק פתרונות יעילים ומענה לצורך בחשמל לפונקציות רבות כגון מערכות הגברה, תאורה, ואביזרים שונים כמו מכונות קפה וכו'. כל אירוע שונה מאירוע אחר, ולכן יש להתאים את סוג הגנרטור והגודל שלו לצרכים של אותו אירוע. חשוב מאוד להתאים את הגנטורים באמצעות מומחים, כיוון שגנרטור קטן מדי לא יעמוד בעומס ולא יצליח לספק חשמל כראוי, ואילו גנרטור גדול מדי יגרור הוצאה כספית גדולה יותר ומיותרת. 

ניק מערכות - גנרטורים מושתקים לצרכים משתנים

הגנרטורים משמשים ככלי הכרחי בכל עסק אשר פעילותו תלויה באספקת חשמל סדירה ושוטפת. תפקידם חיוני באספקת חשמל לעסק, במצבי חרום וכן במקרים בהם יש לספק גיבוי לאספקה הקיימת. חסרונם העיקרי מונח בעובדה כי הם רועשים ולכן פחות מתאימים לאירועים פרטים, משקי בית וכד'.

במצבים אלו, הגנרטורים המושתקים מהווים פתרון אולטימטיבי, המאפשר שילוב של היעילות שבגנרטור עם היכולת לשמור על סביבת האירוע ולצמצם את הרעש למינימום האפשרי.

"חברת ניק מערכות" , יבואנית הגנרטורים הגדולה והאיכותית בישראל , מספקת ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים מבחר גנרטורים בהתאם לצרכי העסק, לצד שירותים נלווים. במסגרת שירותי החברה ניתנים התקנה ואחזקה של גנרטורים חשמליים מכל סוג, גנרטורים חשמליים ניידים, גנרטורים מושתקים, גנרטורים תלת פאזי, גנרטורים ביתיים, גנרטור לאירועים, גנרטורים קטנים או גדולים, גנרטורים תעשייתיים ועוד

אם חשבתם על רכישה או השכרה של גנרטור מושתק אשר איננו מפיק רעש רב, נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם בכל שאלה. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לסייע לכם לבחור את הגנרטור המושתק המתאים לצרכים שלכם.

אולי תאהב גם את המוצרים הבאים:

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן