בימינו השימוש בגנרטורים נפוץ ביותר וישנם פרמטרים רבים בהם יש להתחשב טרם ההחלטה בנוגע לרכישה. חברות מובילות בתחום מציעות שירות של ייעוץ וחשוב להתקשר עם חברה המציעה זאת טרם הקניה ובמקביל מציעה בהמשך תמיכה טכנית ומקצועית. ההתלבטויות בהן נדרשת החלטה הן רבות ונגזרות בעיקר מהמטרות שלהן נצטרך גנרטור, ממחירי הגנרטור והתקציב, וכמובן אחריות ושירות. 

פרמטרים שיש להביא בחשבון

הדבר הראשון אותו יש להביא בחשבון הן הפונקציות של הגנרטור, כלומר האם הוא יוצב במקום או קבוע או נייד? האם הוא יוצב במבנה קטן עם מעט מכשירי חשמל או מפעל ענק עם צרכני חשמל רבים? האם אנו צריכים גנרטור רגיל (המפיק רעש חזק) או גנרטור מושתק (שלא מרעיד יותר מאשר מזגן ביתי)? האם אנו מעדיפים גנרטור עם מנוע דיזל (המונע בסולר) הוא מנוע בנזין (המונע בבנזין)? 

הדבר השני אותו נצרך לקחת בחשבון הוא שאלת התקציב והמחיר – ככלל, שכירות תהיה זולה יותר ותיתן מענה טוב לתקופות קצרות או בעת חוסר ודאות לגבי הפונקציות אותן הגנרטור אמור לשמש. קניה תהיה יקרה יותר ולכן נדרשת וודאות לגבי סוג הגנרטור אותו אנו צריכים לרכוש. 

הדבר השלישי והוא חשוב לא פחות הוא עניין האחריות והשירות, אחריות היא ארוכת טווח והיא מעידה על טיב המוצר. בגנרטורים אמינות ובטיחות הם גורמים אשר לא כדאי להתפשר בהם, כדאי לרכוש מחברות עם מוניטין טוב ומוכח ועם אחריות ארוכת טווח ככל האפשר.

שאלות אלו העומדות בפנינו מעידות על ההיצע הרחב שמוצע כיום ועל מורכבות הבחירה. מכיוון שהמחיר בקניית גנרטור אינו הוצאה של מה בכך, מומלץ בחום לקבל ייעוץ מקצועי טרם הרכישה.

תחזוקת גנרטורים

 גנרטורים בדומה למכוניות חייבים לעבור טיפול אחת לתקופה (שנה בדרך כלל) או אחת לשעות הפעלה (כ 250 שעות עבודה בדך כלל). לכן חשוב לקנות בחברה שמספקת גם שירות לגנרטורים. 

שירות לגנרטורים- ניק מערכות

חברת ניק מערכות, החברה המובילה בישראל בתחום הגנרטורים מעניקה שירותי התקנה, תחזוקה ותמיכה ללקוחותיה מתוך הבנת החשיבות של הגנרטור במיוחד בעת חירום.

זקוקים לגנרטור? חשוב לכם שהחברה שמציעה זאת תספק גם שירותי ייעוץ ואחריות בעת הרכישה? חברת ניק מערכות מציעה לכם שרותי מכירת גנרטורים וגם השכרה. נשמח לייעץ ולכוון אתכם למערכת שתשמש אתכם לאורך זמן וביעילות רבה. לחצו כאן לקבלת מידע נוסף והתרשמות או צרו קשר בטלפון 03-7707131

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן