למרות שערך הרכישה שלהם גבוה יותר, גנרטורים מושתקים הפועלים על דיזל חסכוניים יותר מאלה הפועלים על בנזין.

היתרונות של גנרטור מושתק

 

גנרטורים מושתקים הם הפתרון האידיאלי למצב בו מתעורר צורך אמתי לשמור על הסביבה מפני רעש או לצמצם את הרעש לעצמה נמוכה. בדרך כלל, גנרטור הפועל על דיזל יהיה רועש יותר מאשר גנרטור הפועל על בנזין. אם מעוניינים להשתמש בגנרטור הפועל על דיזל, שנחשב לחסכוני יותר, ניתן להשתמש בדגם של גנרטור כזה שכולל מנגנון משתיק או מצמצם רעשים.

ידוע שגנרטורים הפועלים על דיזל, נחלקים לשני סוגים, כאלה חשמליים וכאלה שפועלים באמצעות מנוע דיזל. שני סוגי הגנרטורים יכולים לשמש לאספקת חשמל במקומות שבהם אין זרם חשמלי או במצבי חירום, למשל, כאשר מתעוררת בעיה חשמלית בעקבות תקלה. בהמשך לכך, גנרטורים פועלים עם אפשרות חלופית לאיפוס הכוח. 

האפשרות הזו היא שמבדילה בין גנרטורים מושתקים הפועלים על דיזל לבין גנרטורים אחרים הפועלים על דיזל. מדובר בטכנולוגיה המשמשת לעיצוב הגנרטורים באופן שיהיו פחות רועשים אפילו ביחס למספר גנרטורים הפועלים על בנזין.

גנרטורים הפועלים על דיזל יכולים להיות חד פאזיים או תלת פאזיים ויכולים להיות ממותקנים במקומות שונים, כגון בתים מסוגים שונים, משרדים, יחידות תעשייתיות, בתי חולים ומבנים גדולים נוספים. אחד היתרונות הגדולים של גנרטורים כאלה קשור ביכולת הניידות שלהם, כמו גם בעובדה, כי הגישה לדיזל קלה ופשוטה יחסית. 

עבור אלה המשתמשים בגנרטורים באופן קבוע, מדובר ביתרון משמעותי, גם משום שהתחזוקה שלהם חסכונית יותר. למרות שמחירי הרכישה שלהם גבוהים יותר, בסופו של דבר, השימוש עצמו בגנרטורים מושתקים הפועלים על דיזל מפצה על כך במאפיינים היעילים והחסכוניים שלו.

גנרטורים מושתקים בניק מערכות

ניק מערכות הינה חברה המשווקת גנרטורים מכל הסוגים ולכל מטרה. החברה מעניקה גם שירותי התקנה ואחזקה ברמה גבוהה מתוך ההבנה לחשיבותם של הגנרטורים בימינו. לפרטים נוספים ומידע חייגו עכשיו למספר 03-7707131 ונשמח לייעץ לענות לכם על כל השאלות.

גנרטורים תלת פאזי
גנרטורים מושתקים
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן