מחפשים חברת גנרטורים אמינה ואיכותית שתספק לכם את הגנרטורים הטובים בשוק במחירים נוחים? חברת ניק מערכות מייבאת, מוכרת ומשכירה את הגנרטורים המשובחים של חברת RID הגרמנית ורק אצלנו תמצאו מגוון רחב כזה של גנרטורים חזקים מכל סוג: גנרטורים מושתקים, מבוססי בנזין, דיזל, רתכת ועוד.

חברות גנרטורים באזור המרכז

גנרטורים הם ציוד הכרחי בכל עסק אשר תלוי באספקת חשמל סדירה וחייב שיהיה לו גיבוי במקרה של הפסקת חשמל. בנוסף גנרטורים משמשים באופן תדיר בתעשייה לשימושים רבים ובעסקים המפעילים חדרי קירור ומקררים לשמירת מזון קפוא וכדומה, ויש חשיבות עצומה להימצאותו של גנרטור חזק מספיק שיוכל לספק את החשמל להמשך הפעלת חדרי קירור ומקררים ולעוד שורה של מקומות המסתמכים על גנרטורים לקירור, למערכות מיזוג ולחשמל סדיר באופן כללי.

ניק מערוכת – חברות גנרטורים מובילות 

 חברת ניק מערכות היא אחד מיבואני הגנרטורים הגדולים והאיכותיים בישראל – השירות שלנו כולל התקנה ואחזקה של גנרטורים חשמליים מכל סוג, גנרטורים חשמליים ניידים, גנרטורים מושתקים, גנרטורים תלת פאזי, גנרטורים ביתיים, גנרטור לאירועים, גנרטורים קטנים או גדולים, גנרטורים תעשייתיים ועוד. 

אחד היתרונות של החברה, מעבר למכירת והשכרת הגנרטורים הטובים במשק הוא התמיכה הטכנית שאנו מספקים ללקוחותינו 24/7 מתוך הבנת החשיבות של הגנרטורים, במיוחד בעת חירום. 

לפרטים נוספים אודותינו, להכוונה וייעוץ לגבי גנרטורים חייגו עכשיו למספר הטלפון 03-7707131 ונשמח לייעץ לכם ולענות לכם על כל השאלות.

טכנאי גנרטורים
תפקיד גנרטורים בחיינו
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן