גנרטור, או מחולל בעברית, הוא מכשיר אשר עושה שימוש באנרגיה על מנת לסובב מנוע המייצר חשמל. הגנרטור ממיר אנרגיה מכאנית לאנרגיה חשמלית ועושה זאת בעזרת שימוש בעיקרון ההזזה של מגנט ליד מוליך חשמלי כלשהוא. מקורות האנרגיה לשימוש הגנרטור הם דיזל או בנזין ברוב המקרים, אך יש גם טכנולוגיות אחרות, אשר מאפשרות לו לבצע את פעולתו באופן עצמאי.

השימושים של הגנרטור

הגנרטור נכנס לפעולה במקרים של הפסקת חשמל או במקרים של תקלה ברשת החשמל המונעת אספקה יציבה של חשמל, כאשר אין גישה לרשת החשמל וכיוצא בזה. גנרטורים נמצאים בשימוש רחב במגזר הציבורי והמוסדי במקומות כמו בתי חולים, מתקנים ביטחוניים ועוד, וכן באירועים בשטח, מסיבות וכל אירוע המתקיים בשטח פתוח, ביער, על החוף וכדומה, אשר אין בו אספקת חשמל סדירה וצריך חשמל לטובת הפעלת מערכת ההגברה, התאורה ועוד. 

מתעניינים בשירות קניית גנרטורים מסודר עם אחריות מחברה מובילה בתחום? חברת ניק מערכות היא אחת החברות המנוסות והמובילות בענף, המבצעת ייבוא של גנרטורים מחברת RID הגרמנית המספקת כמה מהגנרטורים החזקים והאמינים ביותר בשוק. 

בשוק קיימים גם גנרטורים מבוססיי רוח, הנמצאים בשימוש בתחנות כוח ומופעלים על יד הרוח או מלחצי מים לשימוש בטורבינות ועוד שיטות. 

ניק מערכות – קניית גנרטורים תעשייתיים וגנרטורים לשוק הפרטי

חברת ניק מערכות הינה החברה המובילה בישראל בכל הקשור לגנרטורים תעשייתיים ופרטיים מכל סוג ומכל מטרה. החברה מבינה את חשיבות הגנרטורים בחיינו ולכן היא מעניקה שירות תמיכה טכנית 24/7. לפרטים נוספים ומידע חייגו עכשיו למספר הטלפון 03-7707131 ונשמח להתאים עבורכם את הגנרטור.

גנרטורים להשכרה
תפקיד גנרטורים בחיינו
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן