פתרון חלופי לרשת החשמל 

הגנרטור כמכשיר לייצור חשמל משמש את האדם כבר קרוב לשתי מאות. מרכזיותו בחיים שלנו משמעותית ביותר, החל במכשירי ביתיים קטנים הצורכים חשמל כגון, קומקום, מיקסר, שואבי אבק, מערכות סטראיו, טלוויזיה ומחשבים ועד מערכות חשמל גדולות ומורכבות המספקים מתח לאוניות, כוח ואנרגיה למטוסים, רכבות, בתי חולים, מערכות רמזורים, כבישים ועוד. גם הצרכן הביתי הקטן נעזר בגנרטור, המשרת אותו לא אחת. 

בעת הפסקת חשמל אנו מיד מרגישים את חסרונו, בעיקר כשאנו רוצים להדליק מוצר חשמלי ובשעות החשכה בהן התלות שלנו בתאורה מיד מורגשת. גנרטור חשמלי מונע על ידי דלקים כגון – סולר, בנזין וגז. פעולה זו מייצרת חשמל וממשיכה לספק לנו צורך מרכזי זה בשגרה ובחרום. במרבית המקרים וברב שעות היממה אנו מקבלים חשמל מרשת החשמל הארצית. אולם במקרים מסוימים אנו מקבלים מתח מגנרטורים. 

על שימושיו השונים של הגנרטור חשמלי

לגנרטור שימושים רבים, החל מגבוי חירום לרשת החשמל ועד ליחידה אוטונומית המפיקה חשמל למפעל שלם. במשק הביתי ולשימוש פרטי מרביתנו יבחרו בגנרטור קטן, כזה המתאים לאירועים בטבע בפארק ובכל מקום שתבחרו בעצם. על מנת לחבר כיריים, מקרר או מוזיקה אפילו בחופשה, כל מה שנדרש הוא גנרטור קטן לחשמל. מה יכול לשדרג את החוויה של חופשה בטבע או בקמפינג יותר מחשמל? 

במקומות בהם רשת החשמל לא קיימת או אספקת החשמל אינה רציפה גנרטור לחשמל הוא הפתרון היחידי. ישנם בארץ בתים הבוחרים שלא להתחבר לרשת החשמל מבחירה, פעולה זו נקראת "השלה יזומה". בצפון הארץ ישנו היישוב קליל, תושביו בחרו להפיק את החשמל בעצמם עלי ידי פתרונות סולאריים וגנרטורים, זהו יישוב אקולוגי יותר עם אנרגיה נקייה התורמת לסביבה. 

זקוקים לגנרטור יעיל ואיכותי? לקניית גנרטור או השכרת גנרטור? רוצים לשלבו בעבודה היום יומית שלכם או באירוע פרטי שאותו אתם מתכננים? חברת ניק מערכות מציעה לכם מבחר של גנרטורים ממגוון של סוגים ולמטרות שונות . נשמח לייעץ ולכוון אתכם למערכת שתשמש אתכם לאורך זמן וביעילות רבה. 

לקבלת מידע נוסף והתרשמות  צרו קשר בטלפון  – 03-7707131

גנרטור חשמלי
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן