גנרטורים לאירועים הם אחד הכלים היותר חשובים באירוע כולו. במקרים בלתי צפויים יכולים לקרות תקלות, ואף אחד לא רוצה חושך בשמחה שלו. אפילו לא רק לכמה דקות. מעבר לתחושה הלא נעימה של האורחים, יש כל כך הרבה מכשירים חשובים המופעלים על חשמל ויכולים להיהרס ולא רק לאירוע אחד אלא לטווח ארוך.

למה כל מתחם אירועים חייב להשקיע בהתקנת גנרטור?

גנרטורים לאירועים משמשים בעיקר לאספקת חשמל במקרי חירום, בהם מתרחשת הפסקה בזרם החשמל הכללי. מטרה נוספת לשמה נעשה שימוש בגנרטורים באירועים היא אספקת חשמל לאירועים שמתקיימים במקומות בהם אין אספקת חשמל מסודרת.

גנרטורים לאירועים מותקנים כחלק בלתי נפרד מהמערכות השונות שמהוות חלק מתשתיות המתחם בו מתקיימים האירועים. הגנרטורים מופעלים באופן אוטומטי שניות לאחר הפסקת חשמל ויודעים לכבות את עצמם ברגע בו מקור החשמל הכללי חוזר לפעול. האפשרות למאפיין ההפעלה האוטומטית חשוב במיוחד למתחמי אירועים שמעוניינים לשמור על רצף באספקת החשמל למקום. אבדן אספקת החשמל באמצע האירוע עלולה לפגוע בפעילותו התקינה של המתחם.

עסקים רבים פשוט לא יכול להרשות לעצמם להמתין לחידוש אספקת החשמל. במקום זאת, חברות רבות ומתחמי אירועים רבים בוחרים להיערך מראש על ידי התקנת הסוג והגודל המתאים של גנרטורים על מנת להגן על האירועים המתקיימים במתחם מפני כישלון במקרה של הפסקת חשמל.

גנרטורים לאירועים בניק מערכות

כיום ניתן למצוא בשוק מלאי גדול, מגוון ומשתנה של גנרטורים לאירועים. זמני האספקה מהירים והשירות שלאחר הקניה מאפשר תפעול ואחזקה קלים ופשוטים. על מנת לבחור בגנרטורים המתאימים למתחם אירועים ניתן להתייעץ עם צוות אנשי המכירות בבית העסק לממכר גנרטורים מסוג זה. הם ידעו לסייע בבחירה מתאימה של סוג הגנרטורים הדרוש, בהתאם ליכולת אספקת החשמל הדרושה למתחם האירועים ולצרכים המיוחדים.

יש לציין, כי גנרטורים למקומות בהם אין אספקת חשמל מסודרת יהיו בעלי מאפיינים שונים מגנרטורים שיותקנו כחלק מתשתית במתחם אירועים בעל מבנה מסודר. חברת ניק מערכות הינה החברה המובילה בישראל בתחום הגנרטורים. צוות המומחים בחברה ידעו להתאים לכם את הגנרטור המתאים לפי הצרכים הספציפיים שלכם והתקציב. 

לפרטים נוספים והתקנה חייגו עכשיו למספר הטלפון שלנו 03-7707131 ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

גנרטורים לאירועים RID (תוצרת גרמניה)
סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן